Ofertă acceptată Cumpărare directă

Mini PC DELL Optiplex 3070 l i5-9500T/8g/256SSD/Win 10Pro conform ADV1385778 din 22.09.2023

Număr anunț
DA34157044
Autoritate contractantă
CET GOVORA S.A (CUI 10102377)
Cod CPV
30213300-8 · Computer de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
13.434.567 RON
Data publicării
03.10.2023 11:22
Data finalizării
03.10.2023 11:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.434.567 RON