Anulată
Anunț de participare
CONTRACT DE DELEGARE PRIN CONCESIUNE A GESTIUNII ACTIVITĂȚILOR DE COLECTARE SEPARATĂ ŞI TRANSPORT SEPARAT AL DEŞEURILOR MENAJERE ŞI AL DEŞEURILOR SIMILARE PROVENIND DIN ACTIVITĂŢI COMERCIALE DIN INDUSTRIE ŞI INSTITUŢII, INCLUSIV FRACŢII COLECTATE SEPARAT ȘI DE COLECTARE ȘI TRANSPORT AL UNOR TIPURI DE DEŞEURI GENERATE OCAZIONAL ÎN ZONA 5 SĂLIȘTE
- Număr anunț
- PC1002681
- Autoritate contractantă
- ASOCIATIA DE DEZVOLTARE INTERCOMUNITARA ECO SIBIU (CUI 25236865)
- Cod CPV
- 90500000-2 · Servicii privind deseurile menajere si deseurile (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AnulatăAutoritatea a anulat procedura.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.212.231,67 RON
- Data publicării
- 10.04.2024 23:35
- Termen limită
- 16.05.2024 12:00
- Documentație de atribuire
- DF1211241
Documente
Documentația de atribuire
- anexa 6 Caiet sarcini-agenti economici zona 5 saliste.pdf
- anexa 7 Caiet sarcini-institutii publice zona 5 saliste.pdf
- Anexa 7 Contract delegare Indicatori de performanta.pdf
- Contract de delegare Saliste Zona vers 09.04.2024.pdf
- CS Zona 5 Saliste vers 09.04.2024.pdf
- FisaDate_DF1211241.pdf
- Formulare Saliste Zona 5 _vers 09.04.2024.pdf
- SO Saliste Zona 5 _vers 09.04.2024.pdf
Participanți
Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.