Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 6,8% sub estimat
Achizitie vehicul multifunctional de intretinere drumuri in cadrul proiectului “Îmbunătățirea conectivității la rețeaua TEN-T în zona transfrontalieră MEDGIDIA-DOBRICH”
- Număr anunț
- CN1005755
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL MEDGIDIA (CUI 4301456)
- Furnizor / câștigător
- CTE SOLUTION - UTILAJE SPECIALIZATE SRL (CUI 26234021)
- Cod CPV
- 43310000-9 · Utilaje pentru lucrari publice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.053.978,82 RON
- Valoare atribuită
- 982.036 RON 6,8% sub estimat
- Data publicării
- 29.10.2018 21:40
- Anunț de atribuire
- CAN1009996
- Termen limită
- 27.11.2018 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2018/S 209-476686
- Documentație de atribuire
- DF1029360
Documente
Documentația de atribuire
- CONTRACT UTILAJ INTERREG.pdf.p7m
- CS utilaj INTERREG.pdf.p7m
- FisaDate_DF1029360.pdf
- MODELE FORMULARE UTILAJ INTERREG.pdf.p7m
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
CTE SOLUTION - UTILAJE SPECIALIZATE SRL CUI 26234021
Valoare atribuită
982.036 RON
din 1.053.978,82 RON estimat
6,8%
Adjudecat la 93,2% din estimat · economie 71.942,82 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.