Atribuită
Anunț de participare
servicii elaborare DTAC, DTOE, proiect tehnic, DDE și asistență tehnică pentru obiectivul: „Înființare centru de zi și unitate de îngrijire la domiciliu pentru persoane vârstnice în comuna Aroneanu, județul Iași”
- Număr anunț
- SCN1023124
- Autoritate contractantă
- COMUNA ARONEANU (CUI 4540038)
- Furnizor / câștigător
- PENCRAFT SRL (CUI 19173045)
- Cod CPV
- 71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 97.250 RON
- Valoare atribuită
- 97.250 RON
- Data publicării
- 29.10.2018 20:53
- Anunț de atribuire
- SCNA1010143
- Termen limită
- 22.11.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1029736
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
PENCRAFT SRL CUI RO19173045
Asociați 1
PROEDIL SRL CUI 11806885
Valoare atribuită
97.250 RON
din 97.250 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro