Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 27,5% sub estimat
Mobilier necesar pentru camine studentesti - paturi
- Număr anunț
- SCN1023104
- Autoritate contractantă
- Universitatea din Oradea (CUI 4287939)
- Furnizor / câștigător
- MOBTECO PRODUCT SRL (CUI 16109994)
- Cod CPV
- 39143100-7 · Mobilier pentru dormitor (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 272.268,91 RON
- Valoare atribuită
- 197.372,88 RON 27,5% sub estimat
- Data publicării
- 29.10.2018 17:00
- Anunț de atribuire
- SCNA1010295
- Termen limită
- 12.11.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1029681
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1029681.pdf
- Formulare-semnat.doc.p7s
- Proiect Contract-semnat.doc.p7s
DUAE
Participanți · 6 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
MOBTECO PRODUCT SRL CUI RO 16109994
Oferta 2
Individuala
Ofertant
EURODIDACTICA SRL CUI 21693430
Oferta 3
Individuala
Ofertant
MERVAL GRUP SRL CUI RO 23918670
Valoare atribuită
197.372,88 RON
din 272.268,91 RON estimat
27,5%
Adjudecat la 72,5% din estimat · economie 74.896,03 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.