Atribuită Anunț de participare

Servicii de asistență tehnică prin diriginți de șantier pe durata execuției lucrărilor în cadrul proiectului „Modernizare drum județean (675B) ce traversează localitățile Câmpu Mare-Albeni-Călugăreasa-Prigoria-Zorlești-Alimpești, până în DJ675 C”

Număr anunț
SCN1023018
Autoritate contractantă
CONSILIUL JUDETEAN GORJ (CUI 4956057)
Furnizor / câștigător
IRIMAT CONS SRL (CUI 17171510)
Cod CPV
71356200-0 · Servicii de asistenta tehnica (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
419.544 RON
Valoare atribuită
419.499,60 RON
Data publicării
29.10.2018 11:53
Anunț de atribuire
SCNA1012024
Termen limită
23.11.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1029475

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
IRIMAT CONS SRL CUI RO 17171510
Oferta 2 Individuala
Ofertant
DELTA TAPAE SRL CUI 37448160

Valoare atribuită

419.499,60 RON

din 419.544 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.