Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 17,8% sub estimat

RACORDURI ELECTRICE la STATIILE DE TRANSFER HUEDIN si MIHAI VITEAZU în cadrul proiectului „SISTEM DE MANAGEMENT INTEGRAT AL DEŞEURILOR ÎN JUDEŢUL CLUJ

Număr anunț
SCN1023007
Autoritate contractantă
JUDETUL CLUJ (CONSILIUL JUDETEAN) (CUI 4288110)
Furnizor / câștigător
ELECTRIC LINE SRL (CUI 18428086)
Cod CPV
45311200-2 · Lucrari de conexiuni electrice (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
443.833,12 RON
Valoare atribuită
365.019,65 RON 17,8% sub estimat
Data publicării
29.10.2018 10:47
Anunț de atribuire
SCNA1014493
Termen limită
14.11.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1029417

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (2)

Estimat: 443.833,12 RON Adjudecat: 365.019,65 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 RACORD ELECTRIC si INSTALATII ELECTRICE de UTILIZARE LA STATIA … 390.682,25 RON ELECTRIC LINE 309.627,60 RON ↓20,7%
2 RACORD ELECTRIC la STATIA DE TRANSFER MIHAI VITEAZU 53.150,87 RON ELECTROPLUS 55.392,05 RON

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
ELECTRIC LINE SRL CUI 18428086
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant
ELECTROPLUS SRL CUI RO 13790700

Valoare atribuită

365.019,65 RON

din 443.833,12 RON estimat 17,8%

Adjudecat la 82,2% din estimat · economie 78.813,47 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.