Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 12,4% sub estimat
contract produse lactate
- Număr anunț
- SCN1022997
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA A MUNICIPIULUI TIMISOARA (CUI 38053878)
- Furnizor / câștigător
- ROMICS SRL (CUI 3286722)
- Cod CPV
- 15500000-3 · Produse lactate (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 143.986,50 RON
- Valoare atribuită
- 126.115,90 RON 12,4% sub estimat
- Data publicării
- 29.10.2018 10:25
- Anunț de atribuire
- SCNA1009592
- Termen limită
- 08.11.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1029438
Documente
Documentația de atribuire
- 02. caiet de sarcini lactate-semnat.pdf
- 03. Formulare Produse lactate.docx
- 05. CONTRACT Lactate.docx
- anexa la Caietul de sarcini.xlsx
- anexa la fisa de date lactate.xlsx
- FisaDate_DF1029438.pdf
DUAE
Loturi (4)
Estimat: 143.986,50 RON Adjudecat: 126.115,90 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lapte si smantana | 21.599,70 RON | — | |
| 2 | Unt | 18.618 RON | — | |
| 3 | Branzeturi | 66.979,20 RON | — | |
| 4 | Diverse produse lactate | 36.789,60 RON | ROMICS | 126.115,90 RON |
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
ROMICS SRL CUI RO 3286722
Oferta 2
Individuala
Ofertant
ACVILA SRL CUI RO1071948
Oferta 3
Individuala
Ofertant
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL CUI 8119423
Valoare atribuită
126.115,90 RON
din 143.986,50 RON estimat
12,4%
Adjudecat la 87,6% din estimat · economie 17.870,60 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.