Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari exterioare, platforma betonata langa capela Nadis

Număr anunț
DA34136014
Autoritate contractantă
COMUNA HODOD (RIMARIA COMUNEI HODOD) (CUI 3963714)
Cod CPV
34951000-8 · Platforme de acces (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
8.443.151 RON
Data publicării
29.09.2023 11:22
Data finalizării
03.10.2023 11:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.443.151 RON