Atribuită Cumpărare directă

Servicii de Dezvoltare, Mentenanta si Actualizare Sistem Informatic Integrat "eXpert bugetar

Număr anunț
DA34783516
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA SIMION BARNUTIU (CUI 12857542)
Furnizor / câștigător
ADI COM SOFT SRL (CUI 13390096)
Cod CPV
72212443-6 · Servicii de dezvoltare de software pentru contabilitate (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
5.546,16 RON
Data publicării
03.01.2024 13:45
Data finalizării
04.01.2024 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.546,16 RON