Ofertă acceptată Cumpărare directă

Set ambreiaj, Degripant curatitor, Ulei DOT 4,Ulei motor, Aditiv Ad Blue 10 l, Manopera

Număr anunț
DA34159720
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC AGRICOL "ALEXIU BERINDE" SEINI (CUI 4884830)
Cod CPV
34326100-9 · Ambreiaje si piese conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
33.472.492 RON
Data publicării
03.10.2023 11:22
Data finalizării
04.10.2023 11:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33.472.492 RON