Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de exploatare forestiera masa lemnoasa

Număr anunț
DA34155249
Autoritate contractantă
Comuna Magherani (Primaria Comunei Magherani) (CUI 4577878)
Cod CPV
77211100-3 · Servicii de exploatare forestiera (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.269.202 RON
Data publicării
03.10.2023 11:22
Data finalizării
04.10.2023 11:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.269.202 RON