Ofertă acceptată Cumpărare directă

MONTAT COLOANA DE LA TD GENERATOR LA PLITA ELECTRICA LA CAMINUL PENTRU PERSOANE VARSTNICE COSTESTI

Număr anunț
DA34159967
Autoritate contractantă
Comuna Costesti (CUI 2407559)
Cod CPV
45317000-2 · Alte lucrari de instalare electrica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
18.268.406 RON
Data publicării
03.10.2023 11:22
Data finalizării
04.10.2023 11:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.268.406 RON