Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet produse curatenie gradinita

Număr anunț
DA34159515
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR.4 BRASOV (CUI 29370095)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
25.621.437 RON
Data publicării
03.10.2023 11:22
Data finalizării
04.10.2023 11:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.621.437 RON