Ofertă acceptată Cumpărare directă

Alte materiale de constructii diverse

Număr anunț
DA34156773
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.1 MATCA (CUI 21339094)
Cod CPV
44192000-2 · Alte materiale de constructii diverse (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
19.227.897 RON
Data publicării
03.10.2023 11:22
Data finalizării
04.10.2023 11:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19.227.897 RON