Atribuită
Anunț de participare
Servicii de proiectare faza Proiect Tehnic, asistenta tehnica din partea proiectantului si execuţie lucrari pentru proiectul de investitii „Modernizare și dotare colegiu Costache Negri, oras Tirgu Ocna, jud. Bacau”, finanțat prin PNDL
- Număr anunț
- SCN1022958
- Autoritate contractantă
- Orasul Tg.Ocna (Consiliul local Tg.Ocna) (CUI 4278620)
- Furnizor / câștigător
- ALCONEP SRL (CUI 3590810)
- Cod CPV
- 45214320-9 · Lucrari de constructii de colegii tehnice (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.055.827,10 RON
- Valoare atribuită
- 7.055.827,10 RON
- Data publicării
- 29.10.2018 08:31
- Anunț de atribuire
- SCNA1024151
- Termen limită
- 10.12.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1028927
Documente
Documentația de atribuire
- 1. DALI Colegiu.pdf.p7s
- 2. Raport de expertiza tehnica.pdf.p7s
- 3.1 Audit energetic corp C1.pdf.p7s
- 3.2 Audit energetic corp C2.pdf.p7s
- 3.3 Audit energetic corp C3.pdf.p7s
- 3. Modele de form.doc.p7s
- 4. Contract de proiectare si executie.pdf.p7s
- 4 Studiu topoprafic.pdf.p7s
- 5 Studiu geotehnic.pdf.p7s
- 6 Deviz General si Deviz PNDL Colegiu.pdf.p7s
- 7 HCL aprobare indicatori si cheltuieli proiect.pdf.p7s
- 7. Instructiuni catre ofertanti.doc.p7s
- 8. Certificat de urbanism+avize.pdf.p7s
- Caiet sarcini - Colegiu.pdf.p7s
- Centralizator F2-Colegiu.docx.p7s
- FisaDate_DF1028927.pdf
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
ALCONEP SRL CUI 3590810
Subcontractanți 1
RCS ELECTRO SRL CUI 22852879
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
RTB FUNDS CONSULTING SRL CUI 33679715
Asociați 4
AVRIL S.R.L. CUI RO 2825969
AYACO CONSULTING S.R.L. CUI 40117078
CORAMS GRUP S.R.L. CUI 26511025
EDIFICO S.R.L. CUI RO 22024043
Valoare atribuită
7.055.827,10 RON
din 7.055.827,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro