Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 1,7% sub estimat

« ACHIZIŢIONAREA A TREI PLĂCI PERMANENTE ȘI A UNUI PANOU TEMPORAR ÎN CADRUL PROIECTULUI “ FAZAREA PROIECTULUI SISTEM DE MANAGEMENT INTEGRAT AL DEŞEURILOR ÎN JUDEŢUL CLUJ ” »

Număr anunț
SCN1022950
Autoritate contractantă
JUDETUL CLUJ (CONSILIUL JUDETEAN) (CUI 4288110)
Cod CPV
79341000-6 · Servicii de publicitate (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.000 RON
Valoare atribuită
11.800 RON 1,7% sub estimat
Data publicării
29.10.2018 08:20
Anunț de atribuire
SCNA1012522
Termen limită
12.11.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1029449

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Individuala
Ofertant
LEMINGS SRL CUI RO 12039551

Valoare atribuită

11.800 RON

din 12.000 RON estimat 1,7%

Adjudecat la 98,3% din estimat · economie 200 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.