Ofertă acceptată Cumpărare directă

DEZVOLTARE LOCALĂ ȘI REGIONALĂ PRIN PROIECTE (25.09 - 03.10.2023)

Număr anunț
DA34162661
Autoritate contractantă
COMUNA MANDRA (CUI 4384605)
Cod CPV
79633000-0 · Servicii de perfectionare a personalului (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
37.589.690 RON
Data publicării
04.10.2023 11:22
Data finalizării
04.10.2023 11:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

37.589.690 RON