Ofertă acceptată Cumpărare directă

D.T.E. SI EXECUTIE ,,PROTEJARE CORP SI PLATFORMA DRUM- DECOLMATARE, CORECTIE ALBIE RAVENA BRETA

Număr anunț
DA34148585
Autoritate contractantă
Comuna Corcova (Primaria Corcova Jud. Mehedinti) (CUI 4818631)
Cod CPV
45233141-9 · Lucrari de intretinere a drumurilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
25.770.870 RON
Data publicării
03.10.2023 11:22
Data finalizării
04.10.2023 11:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.770.870 RON