Ofertă acceptată Cumpărare directă

22111000-1 Carti scolare (Rev.2)

Număr anunț
DA34149049
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala „Petru Rares” (CUI 29105692)
Cod CPV
22111000-1 · Carti scolare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.467.321 RON
Data publicării
03.10.2023 11:22
Data finalizării
04.10.2023 11:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.467.321 RON