Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cartele de acces cu programare inclusa

Număr anunț
DA34151440
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA GHEORGHE LAZAR BARCANESTI (CUI 30651086)
Cod CPV
22457000-8 · Cartele de acces (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
9.900.243 RON
Data publicării
03.10.2023 11:22
Data finalizării
04.10.2023 11:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.900.243 RON