Ofertă acceptată Cumpărare directă

revizie sistem detectie incendiu

Număr anunț
DA34153199
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA ROZNOV (CUI 43775973)
Cod CPV
31625100-4 · Sisteme de detectare a incendiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
4.042.947 RON
Data publicării
03.10.2023 11:22
Data finalizării
04.10.2023 11:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.042.947 RON