Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lucrări accesibilizare pt.persoane cu dizabilități sediu/filCS 2528/22.09.2023;oferta2650/29.09.2023
- Număr anunț
- DA34166385
- Autoritate contractantă
- Biblioteca Judeteana "G.T.Kirileanu" Neamt (CUI 2613397)
- Cod CPV
- 45400000-1 · Lucrari de finisare a constructiilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare atribuită
- 13.887.053 RON
- Data publicării
- 04.10.2023 11:22
- Data finalizării
- 04.10.2023 11:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.