Ofertă acceptată Cumpărare directă

TEST RAPID COMBO GRIPA+COVID

Număr anunț
DA34151842
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL SPITAL TARGU OCNA (CUI 10167490)
Cod CPV
33141625-7 · Truse de diagnosticare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
29.887.513 RON
Data publicării
03.10.2023 11:22
Data finalizării
04.10.2023 11:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

29.887.513 RON