Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 2,5% sub estimat

Proiectare si Executie de lucrari in cadrul proiectului «EXTINDERE RETELE DE APA SI CANALIZARE MENAJERA, RACORDURI DE CANALIZARE SI BRANSAMENTE DE APA IN LOCALITATEA PECEIU, COMUNA BANISOR, JUDETUL SALAJ»

Număr anunț
SCN1023407
Autoritate contractantă
Comuna Banisor (Primaria Comunei Banisor) (CUI 4495077)
Furnizor / câștigător
ACI INTERNATIONAL INVEST S.A. (CUI 38071882)
Cod CPV
45231300-8 · Lucrari de constructii de conducte de apa si de canalizare a apelor reziduale la mare distanta (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.075.178 RON
Valoare atribuită
2.024.074,23 RON 2,5% sub estimat
Data publicării
30.10.2018 20:41
Anunț de atribuire
SCNA1015419
Termen limită
23.11.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1021239

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
PROEDIL S.R.L. CUI 19070104
Subcontractanți 1
ELMONT SA CUI RO 9710508
Oferta 2 Asociere
Ofertant lider
AWE INFRA SRL CUI RO35355090
Asociați 2
CALORIA SRL CUI RO 247885
Subcontractanți 3
ACVADESIGN SRL CUI 36636956
NAICADIBES SRL CUI RO31853024

Valoare atribuită

2.024.074,23 RON

din 2.075.178 RON estimat 2,5%

Adjudecat la 97,5% din estimat · economie 51.103,77 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.