Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 11,1% sub estimat
Reparații clădire CED și peron linia I HM Călărași Turda și Reparații peron linia I stația CF Beclean pe Someș - Sucursala Regionala CF Cluj
- Număr anunț
- SCN1023313
- Autoritate contractantă
- Compania Nationala de Cai Ferate "CFR" - SA (CUI RO11054529)
- Cod CPV
- 45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 500.056,10 RON
- Valoare atribuită
- 444.353,67 RON 11,1% sub estimat
- Data publicării
- 30.10.2018 15:41
- Anunț de atribuire
- SCNA1011429
- Termen limită
- 19.11.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1029812
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini -lot 1.pdf.p7s
- Caiet de sarcini - lot 2.pdf.p7s
- FisaDate_DF1029812.pdf
- Model Contract lucrari.doc.p7s
- Model Conventie cadru privind SSM.doc.p7s
- Model Conventie cadru privind SU si PM.docx.p7s
- Modele de formulare.doc.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant
NIC-MOLDFINEX S.R.L. CUI 14760855
Oferta 2
Individuala
Ofertant
CONSTRUCŢII FEROVIARE MUREŞ SA CUI RO 11814659
Valoare atribuită
444.353,67 RON
din 500.056,10 RON estimat
11,1%
Adjudecat la 88,9% din estimat · economie 55.702,43 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.