Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 94,9% sub estimat
Servicii de proiectare și Asistență Tehnică pe perioada de execuție a lucrărilor pentru investitia “Extindere şi reabilitare Școala cu clasele I-IV Atârnaţi“
- Număr anunț
- SCN1023294
- Autoritate contractantă
- COMUNA VAIDEENI (CUI 2541401)
- Cod CPV
- 71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 467.097 RON
- Valoare atribuită
- 24.000 RON 94,9% sub estimat
- Data publicării
- 30.10.2018 15:28
- Anunț de atribuire
- SCNA1011985
- Termen limită
- 15.11.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1027546
Documente
Documentația de atribuire
- 01. DALI SCOALA ATARNATI.pdf.p7s
- 03. EXPERTIZA TEHNICA.pdf.p7s
- 04. AUDIT ENERGETIC SCOALA ATARNATI.pdf.p7s
- 06. CU + Anexa la CU + Avize.pdf.p7s
- 07. Studiu topografic.pdf.p7s
- 09. OCPI - PV Receptie + Incheiere dosar nr. 57043.pdf.p7s
- 11. Studiu geotehnic.pdf.p7s
- 14. Parte desenata.pdf.p7s
- Clauze contarctuale.docx.p7s
- CS.pdf.p7s
- FisaDate_DF1027546.pdf
- Formulare finale.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Individuala
Ofertant
SILCOPREST S.R.L. CUI 9468251
Valoare atribuită
24.000 RON
din 467.097 RON estimat
94,9%
Adjudecat la 5,1% din estimat · economie 443.097 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.