Atribuită Anunț de participare

CONTRACT DE FURNIZARE AUTOCAR

Număr anunț
SCN1023285
Autoritate contractantă
TEATRUL DE PAPUSI PUCK (CUI 4547184)
Furnizor / câștigător
AUTOKLASS CENTER SRL (CUI 15134434)
Cod CPV
34121500-6 · Autocare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
452.000 RON
Valoare atribuită
456.000 RON
Data publicării
30.10.2018 15:24
Anunț de atribuire
SCNA1009734
Termen limită
12.11.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1029920

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
AUTOKLASS CENTER SRL CUI RO 15134434

Valoare atribuită

456.000 RON

din 452.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.