Atribuită
Cumpărare directă
ANVELOPA 15.0/55-17 BKT AS504 14PR TL
- Număr anunț
- DA34786544
- Autoritate contractantă
- Unitatea Administrativ-Teritoriala Movila Miresii (CUI 4342723)
- Furnizor / câștigător
- ZAMTUDO CONSULTING SRL (CUI 38268036)
- Cod CPV
- 43640000-1 · Piese pentru excavatoare (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare atribuită
- 3.600 RON
- Data publicării
- 04.01.2024 13:45
- Data finalizării
- 04.01.2024 15:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.