Atribuită Anunț de participare

Furnizare troliu pentru tractor U650 la ocolul silvic Borlesti din cadrul Direcţiei Silvice Satu Mare

Număr anunț
CN1005844
Autoritate contractantă
REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
Furnizor / câștigător
PATRICS SRL (CUI 2386642)
Cod CPV
16710000-5 · Tractoare agricole cu insotitor uman (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.000 RON
Valoare atribuită
15.000 RON
Data publicării
30.10.2018 09:49
Anunț de atribuire
CAN1008876
Termen limită
03.12.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1029596

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
PATRICS SRL CUI 2386642

Valoare atribuită

15.000 RON

din 15.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.