Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 2,0% sub estimat
Execuția lucrărilor de modernizare a străzilor din localitățile Tutova, Bădeana, Crivești și Vizureni, din comuna Tutova, în cadrul proiectului ,,Modernizare străzi în localitățile Tutova, Bădeana, Crivești și Vizureni, din comuna Tutova, județul Vaslui”.
- Număr anunț
- SCN1023186
- Autoritate contractantă
- COMUNA TUTOVA (CUI 4446678)
- Cod CPV
- 45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.761.650,86 RON
- Valoare atribuită
- 3.686.204,28 RON 2,0% sub estimat
- Data publicării
- 30.10.2018 09:25
- Anunț de atribuire
- SCNA1011740
- Termen limită
- 20.11.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1029645
Documente
Documentația de atribuire
- 10. Lista cantitati.pdf.p7s
- 2. Instructiuni catre ofertanti-semnat.pdf.p7s
- 3. Modele de formulare-semnat.pdf.p7s
- 4.1 Contract conditii generale.pdf.p7s
- 4.2 Contract - conditii specifice.pdf.p7s
- 4. Contract.pdf.p7s
- 6. Caiet de sarcini.pdf.p7s
- 7.1 Proiect tehnic - partea 1.pdf.p7s
- 7.2 Proiect tehnic - partea 2.pdf.p7s
- 8. Declaratie persoane.pdf.p7s
- FisaDate_DF1029645.pdf
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant
NOMIS 2003 SRL CUI RO 15193295
Oferta 2
Individuala
Ofertant
BRIALBET SRL CUI RO 24973664
Terți susținători 1
WEST STAR SRL CUI RO 2640081
Oferta 3
Asociere
Ofertant lider
FRENAUTO UNIVERSAL SRL CUI RO18929451
Asociați 1
CONEST SA CUI RO 1959695
Valoare atribuită
3.686.204,28 RON
din 3.761.650,86 RON estimat
2,0%
Adjudecat la 98,0% din estimat · economie 75.446,58 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.