Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET FRUCTE , LEGUME SI PRODUSE CONEXE

Număr anunț
DA34149204
Autoritate contractantă
GRADINITA NR.52 (CUI 4192693)
Cod CPV
15300000-1 · Fructe, legume si produse conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
30.310.895 RON
Data publicării
03.10.2023 11:22
Data finalizării
04.10.2023 11:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30.310.895 RON