Ofertă acceptată Cumpărare directă

TAMPLARIE PVC

Număr anunț
DA34145993
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC "AL. I. CUZA (CUI 4427960)
Cod CPV
45421000-4 · Lucrari de tamplarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
36.801.590 RON
Data publicării
02.10.2023 11:22
Data finalizării
04.10.2023 11:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

36.801.590 RON