Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reparatie MEGACONTROL II

Număr anunț
DA34166597
Autoritate contractantă
VITAL S.A. BAIA MARE (CUI 9710087)
Cod CPV
50800000-3 · Diverse servicii de intretinere si de reparare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
38.559.647 RON
Data publicării
04.10.2023 11:22
Data finalizării
05.10.2023 11:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

38.559.647 RON