Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achiziție lemne de foc, pentru iarna 2023-2024 -Sala de Sport, Vișeu de Sus.

Număr anunț
DA34170807
Autoritate contractantă
ORASUL VISEU DE SUS (CUI 3627641)
Cod CPV
03413000-8 · Lemn de foc (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
23.112.526 RON
Data publicării
04.10.2023 11:22
Data finalizării
05.10.2023 11:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.112.526 RON