Ofertă acceptată Cumpărare directă

INJECTOR PLANET IPOE-171-95W

Număr anunț
DA34168225
Autoritate contractantă
INSTITUTUL PENTRU TEHNOLOGII AVANSATE (CUI 4204259)
Cod CPV
34999000-6 · Generatoare de semnal, separatoare de semnal de antena si masini de galvanoplastie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
35.620.943 RON
Data publicării
04.10.2023 11:22
Data finalizării
05.10.2023 11:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

35.620.943 RON