Ofertă acceptată Cumpărare directă

Serviciu harta digitala pachet premium 1012,42 lei

Număr anunț
DA34170386
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN COVASNA (CUI 7521952)
Cod CPV
22114300-5 · Harti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
35.390.372 RON
Data publicării
04.10.2023 11:22
Data finalizării
05.10.2023 11:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

35.390.372 RON