Ofertă acceptată Cumpărare directă

Inchiriere de utilaje si de echipament de constructii si de lucrari publice cu operator

Număr anunț
DA34161720
Autoritate contractantă
Comuna Tirnava (Primaria Tirnava) (CUI 4406029)
Cod CPV
45500000-2 · Inchiriere de utilaje si de echipament de constructii si de lucrari publice cu operator (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
17.326.207 RON
Data publicării
04.10.2023 11:22
Data finalizării
05.10.2023 11:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.326.207 RON