Ofertă acceptată Cumpărare directă

Documentatie de prima inscriere strada in vederea introducerii retelei de gaz in Comuna Peregu Mare

Număr anunț
DA34169628
Autoritate contractantă
Comunei Peregu Mare (Primaria Comunei Peregu Mare) (CUI 3519569)
Cod CPV
71351800-1 · Servicii de topografie si de radiestezie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
23.178.814 RON
Data publicării
04.10.2023 11:22
Data finalizării
05.10.2023 11:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.178.814 RON