Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de consultanta si management implementare proiect pentru Comuna Lupsanu Judetul Calarasi

Număr anunț
DA34135225
Autoritate contractantă
COMUNA LUPSANU (CUI 3796764)
Cod CPV
79411000-8 · Servicii generale de consultanta in management (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
27.069.410 RON
Data publicării
29.09.2023 11:22
Data finalizării
05.10.2023 11:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

27.069.410 RON