Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de proiectare si executie instalatie de gaze naturale

Număr anunț
DA34171049
Autoritate contractantă
Directia Cultura si Sport Mangalia (CUI 31533976)
Cod CPV
45333000-0 · Lucrari de instalare de gaz (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
4.209.205 RON
Data publicării
04.10.2023 11:22
Data finalizării
05.10.2023 11:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.209.205 RON