Ofertă acceptată Cumpărare directă

Delegare de gestiune servicii de intretinere , mentenanta a instalatiilor de iluminat public

Număr anunț
DA34164863
Autoritate contractantă
COMUNA ICOANA (PRIMARIA) (CUI 5139795)
Cod CPV
50232100-1 · Servicii de intretinere a iluminatului public (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
24.724.310 RON
Data publicării
04.10.2023 11:22
Data finalizării
05.10.2023 11:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.724.310 RON