Ofertă acceptată Cumpărare directă

SF/DALI Reabilitare bulevarde, strazi, alei carosabile zona II Mun. Gr.

Număr anunț
DA34156697
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL GIURGIU (CUI 4852455)
Cod CPV
71322100-2 · Servicii de estimare pentru lucrari publice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
24.357.117 RON
Data publicării
03.10.2023 11:22
Data finalizării
05.10.2023 11:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.357.117 RON