Ofertă acceptată Cumpărare directă

Documentatie tehnica necesara obtinerii avizului/autorizatiei de gospodarirea apelor

Număr anunț
DA34169459
Autoritate contractantă
Comuna Agas (CUI 5002983)
Cod CPV
79311100-8 · Servicii de elaborare de studii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
25.782.360 RON
Data publicării
04.10.2023 11:23
Data finalizării
05.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.782.360 RON