Ofertă acceptată Cumpărare directă

poante Gaynor Minden LYRA

Număr anunț
DA34170603
Autoritate contractantă
Opera Maghiara Cluj-Napoca (CUI 4288357)
Cod CPV
18822000-7 · Incaltaminte pentru antrenament (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
23.681.610 RON
Data publicării
04.10.2023 11:23
Data finalizării
05.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.681.610 RON