Anulată
Anunț de participare
Autoutilitare 4x4 – 3 bucăți
- Număr anunț
- SCN1023154
- Autoritate contractantă
- Judetul Covasna (CUI 4201988)
- Cod CPV
- 34113000-2 · Vehicule cu 4 roti motoare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AnulatăAutoritatea a anulat procedura.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 311.006,12 RON
- Valoare finală
- 0 RON
- Data publicării
- 30.10.2018 08:26
- Anunț de atribuire
- SCNA1009776
- Termen limită
- 05.12.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1029674
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (2)
Estimat: 311.006,12 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lot 1 | 148.276,38 RON | Anulat | — |
| 2 | Lot 2 | 162.729,74 RON | Anulat | — |
Participanți
Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.