Atribuită
Anunț de participare
consumabile pentru sistemul de evacuare a fumului Crystal Vision
- Număr anunț
- SCN1023145
- Autoritate contractantă
- SPITAL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ORADEA (CUI 4208498)
- Cod CPV
- 33162200-5 · Instrumente pentru blocul operator (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 309.214,54 RON
- Valoare atribuită
- 632.650,77 RON
- Data publicării
- 30.10.2018 07:48
- Anunț de atribuire
- SCNA1008411
- Termen limită
- 06.11.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1029679
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini consumabile fum.pdf.p7s
- FisaDate_DF1029679.pdf
- FORMULARE.doc.p7s
- model acor cadru.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Individuala
Ofertant
IC MEDICAL LOGISTIC S.R.L. CUI RO 32891166
Valoare atribuită
632.650,77 RON
din 309.214,54 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro