Ofertă acceptată Cumpărare directă

INSTALATIE ELECTRICA PENTRU CURTE PRIMARIE

Număr anunț
DA34168875
Autoritate contractantă
COMUNA PUIESTI (CUI 2407885)
Cod CPV
45310000-3 · Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.005 RON
Valoare atribuită
17.674.058 RON
Data publicării
04.10.2023 11:23
Data finalizării
05.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.674.058 RON

din 2.005 RON estimat