Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii mentenanta si suport tehnic SICO, SIMTAX C, INFOCET, SICO Investitii, servicii back-up

Număr anunț
DA34164386
Autoritate contractantă
UAT JUDETUL ALBA (CUI 4562583)
Cod CPV
72261000-2 · Servicii de asistenta pentru software (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
43.164.376 RON
Data publicării
04.10.2023 11:23
Data finalizării
05.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

43.164.376 RON