Ofertă acceptată Cumpărare directă

UPS APC conform anunt ADV1385611/21.09.2023

Număr anunț
DA34162515
Autoritate contractantă
AUTORITATEA AERONAUTICA CIVILA ROMANA RA (CUI 5205651)
Cod CPV
31154000-0 · Surse de alimentare electrica continua (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
42.942.372 RON
Data publicării
04.10.2023 11:23
Data finalizării
05.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

42.942.372 RON